مسابقات قهرمانی کاراته بانوان شهرستان کازرون با قهرمانی

تیم کاراته باشگاه فاطیما به پایان رسید

در مسابقات قهرمانی کاراته بانوان شهرستان کازرون که بمناسبت تجلیل از مربی کاراته بانوان فهیمه افشارشفیعی و به میزبانی بسیار خوب هیات کاراته بانوان بخش خشت برگزار گردید تیم باشگاه فاطیما به مربیگری سرکار خانم فهیمه افشار شفیعی به مقام قهرمانی دست یافتند .

 

 زحمات سرکار خانم فاطمه حسینی مسئول هیات کاراته بانوان بخش خشت در میزبانی خوب

 و سایر عوامل اجرایی جای بسی تشکر و سپاس دارد

 

اسامی داوران این دوره از مسابقات :

استاد زینب سبزدوده مسئول کمیته داوران

خانم افشارشفیعی سرداور تاتامی یک

خانم فروغ استواری سرداور تاتامی دو

ساناز رستمی فرد – محبوبه فیروزمند – رویا دهقان – اعظم آخوندزاده – رضیه باقری –

زهرا دیده ور – افسانه نوذری – زهرا مظلومی – سعیده زارعی – فاطمه حسینی

ضمنا از سوی استاد سبزدوده رئیس کمیته داوران هیات کاراته بانوان

خانمها : فروغ استواری و ساناز رستمی فرد به عنوان بهترین داوران

این دوره از مسابقات معرفی شدند

 

 

اسامی قهرمانان رده های مختلف :

مدال آوران طلا :

یاسمن فرهادی – حسین عسکری – مهدی دشتبان – مهدی خزایی – امید گوهر زاده – محمد پادبان –فریبا فریدونی –علی عباسی –علی باقری –زینب محمدزاده – مریم عظیمی – محدثه سهرابی – سعیده علیزاده – زهره نسیمی – الناز عبداله پور – عسکر حسینی - مرضیه علی پور – ریحانه شجاعی – شن آی امیرعضدی – نرگس شکوهیان – فاطمه محقق پور –فروغ استواری –ساناز رستمی فرد – محبوبه فیروزمند –فاطمه ممنوعی – فرشته جوکار – فاطمه صفایی زاده

مدال آوران نقره :

حدیث رستمی – زهرا کریمی – محمد نبی خزایی – محمدجواد صفویان – ابوالفضل جوکار –محمد روایی – هستی اربابی –حمید رضا رضایی – کرامت قانعی – مهسا اژدری – عاطفه جوکار – محدثه محقق – بهناز برات – رویا نصیری – مهسا نظریه – نگار درفش – مهسا شیخی – نگین همدانی نژاد – زینب قاسمی – آناهیتا رمضانی – زهرا گل – خاطره امیدوار- زینب دهقان – سعیده زارعی – اعظم آخوند زاده –سحر عطایی – سارا افشار

مدال آوران برنز :

هدیه جوکار – محمد هاشمی – فاطمه حسینی – علیرضا نوری فرد – فاطمه اکبری – زینب صفری – زهرا آزادی – سجاد رنجبر – فاطمه خواجوی – آیناز نغماچی – نسترن پژدمان – زهرا رئیسی – رضا رضایی – علی جواد زاده – نیلوفر رستمی – فاطمه احمدی – فاطمه اله یاری – زهرا حسینی – نسترن رستمی – اعظم رحیمی – طیبه علیزاده – فاطمه یزدانپرست – مهسا آدینه – نادیا کریمپور – مهناز باغستانی – فاطمه حقیقت – هانیه حبیبی – صدیقه نبوی – فرانک فرهمند – فاطمه قدوسی – مهسا رئوف – مائده فریدونی نجمه دهقانی – رویا احمدی – لیلا جاوید – ساناز قدوسی –پریسا فقیه السلام – سمیرا عبدویی – زهرا مزارعی – ماندانا قرچه – نجمه ظریفکار – مریم عظیمی – شکوفه ترکمن – مرضیه دهقانی –ندا دیده ور – نجمه فخار

در مجموع مدالها :

تیم باشگاه فاطمیا به مربیگری خانم افشارشفیعی با 11 مدال طلا 5 مدال نقره و 10 مدال برنز اول

تیم باشگاه خشت به مربیگری خانم فاطمه حسینی با ۷ مدال طلا 6 مدال نقره و ۱۲ مدال برنز دوم

تیم باشگاه قهرمان به مربیگری خانم سبزدوده با 4 مدال طلا 5 مدال نقره و 8 مدال برنز

سوم

 تاريخ : ۸۹/۰۶/۳۰ | 16:10 | نویسنده : میعاد سالارپور |

در این مقاله، كارشناسان بر اساس جدید‌ترین یافته‌ها بهترین زمان ورزش كردن در طول روز را توصیه می‌كنند.

برخی افراد عقیده دارند كه ساعت 6 صبح بهترین زمان برای ورزش كردن است و آنان را در طول روز پر‌انرژی نگاه می‌دارد. برخی دیگر ورزش قبل از ظهر و برخی نیز پیاده‌روی بعد از شام را ترجیح می‌دهند. اما به راستی بهترین زمان ورزش كردن چه موقع از روز است؟

اگرچه تا كنون ارتباطی بین ساعات خاصی از روز و میزان سوزانده شدن كالری یافت نشده است، اما ساعات مختلف روز، احساس شما در هنگام ورزش كردن را، تحت تاثیر قرار می‌دهد.

مهمترین نكته این است :

زمانی را انتخاب كنید كه بتوانید آن را تكرار كنید تا ورزش برای شما به یك عادت تبدیل شود.


ساعت بدن:

بدن بر اساس یك ساعت درونی 24 ساعته كار می‌كند. این سیستم درونی، ساعت خواب و بیداری را تنظیم می‌كند. تغییر این ریتم كار ساده‌ای نیست.

این سیستم با الگوی 24 ساعته‌ی چرخش زمین هماهنگ است و تحت تاثیر سایر عملكردهای بدن مانند فشار خون، دمای بدن، سطوح هورمونها و ضربان قلب است كه هر یك از اینها در آمادگی بدن برای ورزش نقش خاصی ایفا می‌كنند.

به نظر می‌رسد كه استفاده از ساعت بدن برای تعیین زمان ورزش، فكر خوبی باشد اما برخی برنامه‌های دیگر، مانند برنامه‌های خانوادگی و كار روزانه باید در نظر گرفته شوند.

منافع ورزش صبحگاهی:
كارشناسان می‌گویند، اگر برنامه‌ی شما متغیر است و امكان داشتن برنامه‌ی ثابتی را ندارید، صبح‌ها، بهترین زمانی است كه می‌توانید ورزش كنید. بر اساس تحقیقات انجام شده، عادت به ورزش مداوم در صبح بهتر شكل می‌گیرد. ممكن است علت، این باشد كه ورزش صبح، قبل از بقیه‌ی كارها انجام می‌شود و وقتی كه ورزش به زمان دیگری موكول شود، كارهای دیگر كه به نظر مهمتر هستند، زمان ورزش را اشغال می‌كنند. همچنین صبحها دمای بدن پایینتر است و زمان بیشتری برای گرم كردن بدن صرف می‌شود.

وقتی بیخوابی روی می‌دهد:
اگر از بیخوابی رنج می‌برید، شبها قبل از خواب می‌توانید ورزش ملایمی‌ انجام دهید. عادت به ورزش قبل از خواب می‌تواند به شما برای غلبه بر بی‌خوابی كمك كند. البته ورزش قبل از خواب باید با احتیاطهای لازم انجام شود. زیرا بدن برای به خواب رفتن به دما و ضربان قلب مناسب برای استراحت، نیاز دارد. چون ورزش و غذا خوردن، دمای بدن و ضربان قلب را بالا می‌برد ورزش دیر وقت و نامناسب و غذا خوردن دیر‌هنگام، نظم خواب را به هم می‌زند.

گاهی "دیرتر " بهتر است:
بیدار شدن زود از خواب و ورزش صبحگاهی برای برخی افراد مشكل است و به آن عادت نمی‌كنند. برای برخی از افراد هم ورزش پس از كار روزانه راحتتر است. افرادی نیز هستند كه ورزش قبل از ناهار را ترجیح می‌دهند. بسته به تفاوتهای فردی و شغلی می‌توان زمان مناسب ورزش را پیدا كرد. مثلا كارمندان یا كارگران می‌توانند پیش از ناهار، با همراهی یكدیگر ورزش كنند. البته این افراد باید مراقب باشند كه پس از ورزش غذا بخورند و نه پیش از آن.

پس از غذا خوردن ورزش نكنید:
به یاد داشته‌باشید بلافاصله پس از غذا ورزش نكنید. زیرا به جای اینكه خون برای هضم غذا به دستگاه گوارش هدایت شود، به سمت عضلات می‌رود تا ورزش انجام شود. به همین دلیل در هضم و گوارش غذا اختلال ایجاد می‌شود. بین یك وعده‌ی غذایی سنگین و ورزش باید 90 دقیقه فاصله در نظر بگیرید.


برای ورزش، زمان شخصی خود را پیدا كنید:

برای اینكه بر اساس ساعت درونی بدن، بهترین زمان ورزش كردن را برای خود پیدا كنید ،‌نیاز به كارشناس ندارید. ساده‌ترین و بهترین كار این است كه زمانهای مختلف در طول روز را امتحان كنید. به مدت چند هفته صبحها ورزش كنید، قبل از ظهر را امتحان كنید و مدتی نیز عصرها ورزش كنید. ببینید كه از كدامیك از این زمانها بیشتر لذت می‌برید و ادامه دادن كدامیك احساس خوبی به شما می‌دهد. همچنین برای پیدا كردن زمان مناسب، نوع ورزش و میزان تمایل خود به تكرار ورزش و عادت كردن به آن را در نظر بگیرید.

بیش از همه، باید زمانی را پیدا كنید كه بتوانید ورزش را مرتب و مداوم انجام دهید تا به صورت جزیی از زندگی شما در آید. این نكته مهمترین عامل برای پیدا كردن زمان مناسب برای ورزش است.


پایه‌ریزی ورزش مداوم:

ممكن است روزی برسد كه ورزش مانند نفس كشیدن برای شما عادی شده‌باشد. در این هنگام است كه به تنوع نیاز دارید. و برای اینكه فعال باقی بمانید می‌توانید نوع ورزش و یا زمان انجام آن را تغییر دهید. این كار باعث می‌شود كه ورزش تازگی خود را برای شما حفظ كند و همچنان لذتبخش باشد. در این صورت احتمال اینكه ورزش شما ادامه پیدا كند بیشتر است.

اما اگر هنوز به ورزش عادت نكرده‌اید و انجام ورزش برای شما مشكل است، بهتر است زمان مشخص و مشابهی از هر روز را به ورزش اختصاص دهید تا زمانی كه ورزش جزیی از برنامه‌ی روزمره شما شود و به آن عادت كنید.

احتمال كنار گذاشتن ورزش، در افرادی كه تازه ورزش را شروع كرده‌اند و یا به صورت ناگهانی تصمیم به ورزش می‌گیرند، بیشتر است. تصمیم گرفتن برای شروع یك برنامه‌ی مناسب و مداوم ورزشی كار ساده‌ایست اما نكته‌ی مهمتر این است كه اشتیاق خود را حفظ كنید و با برنامه‌ریزی مناسب، در همین حالت باقی بمانید.تاريخ : ۸۹/۰۶/۲۶ | 23:23 | نویسنده : میعاد سالارپور |

تمرین صحیح کاراته

در سال 1934 استاد گنوا ناکازونه کتابی به رشته تحریر درآورد به نام Karate Kenkyu (فراگیری و آموزش کاراته). استاد مابونی نیز در این کتاب مقاله‌ای نوشتند تحت عنوان Karate wa tadashiku renshu seyo (تمرین صحیح کاراته). به کاراته‌کاهای نسل جوان مطالعه‌ی این مقاله‌ی کوتاه پیشنهاد می‌شود.

در کاراته، مبحث کاتا بسیار مهم می‌باشد. کاتا مجموعه‌ای از تکنیک‌های دفاعی و حمله‌ای است که بطور منظم در هم تنیده شده‌اند. کاتا اگر به درستی اجرا شود به درک و فهم صحیح آن و همینطور بونکای آن کمک بسیاری خواهد کرد. هستند کسانیکه تمرین کاتا را جدی نگرفته و آنرا کنار می‌گذارند و تصورشان نیز این است که تمرینات کومیته با توجه به میزان آشنایی که با کاتا پیدا کرده‌اند، به تنهایی کافی خواهد بود. اما این روش هرگز به پیشرفت واقعی منتهی نخواهد شد. تکنیک‌های تهاجمی و دفاعی بسیار متنوع هستند. خلق و ایجاد کومیته‌ای که در آن بتوان تمامی تکنیک‌ها را اجرا نمود، مسلماً غیرممکن می‌باشد. اگر کاراته‌کا بقدر کفایت و نیز بطور مرتب و پیوسته تمرینات کاتا را بصورت صحیح انجام دهد، مدتی طول نخواهد کشید که شالوده و اساس روحی و فیزیکی وی نیز بصورتی کاملاً آماده و قوی پایه‌ریزی خواهد شد تا بتواند در موارد کاملاً بحرانی از بروز حوادث جلوگیری کند.

ریوسو کنوا مابونی به همراه استاد ریزائه‌مون ماتسووارا، ملبس به لباس‌های محافظتی که در کندو استفاده می‌شودهر چند که اگر شما در کاراته فقط به تمرین کردن کاتا بپردازید و اگر این تمامی آن چیزی ‌باشد که شما انجام می‌دهید، مطمئناً تمرین شما ناقص خواهد بود. لذا دیگر شما نمی‌توانید قدرت خود را بصورتی مناسب گسترش دهید. اگر شما از روش‌های متفاوت تمرین بمنظور تقویت و سرعت در عمل استفاده نکنید، از قدرت کامل دست‌ها و پاهایتان نیز محروم خواهید شد و همینطور اگر سایر امور را مورد بررسی کامل قرار ندهید (مواردی همچون تنپو هاسوکو "حرکات پا"،‌ فاصله سنجی، تاکتیک‌های مختلف مبارزه‌ و ...)، برای ارائه مهارت‌های خود دچار مشکل خواهید شد که بنوبه‌ی خود بزرگترین ضعف برای یک کاراته‌کا خواهد بود.

اگر بطور شایسته و صحیح می‌خواهید تمریناتتان ادامه داشته باشد،‌ سه یا چهار کاتا کافی است تا بصورت جدی به تمرین آنها پرداخته شود (توکویی کاتا). دیگر کاتاها را می‌توانید بعنوان سایر منابع دانش خود تمرین کرده و مورد مطالعه قرار دهید. کمیّت به خودی‌خود دارای ارزش نخواهد بود. این بدان معنی است که احتیاجی نیست که بصورت ناقص و بدون درک درست از اجرا بتوانید کاتاهای بسیاری اجرا نمایید. در طرف دیگر نیز اگر تمرینات کومیته‌ی شما ناقص و صحیح نباشد منجر به توسعه‌ی عادات نادرستی خواهد شد، مهم نیست که شما چقدر کومیته تمرین می‌کنید و یا چقدر با وسایل دیگر مانند تخته ماکی‌وارا تمرین دارید،‌ زمانی متوجه‌ی ضعف خود خواهید شد که با شکستی غیرمترقبه روبرو شوید.

ریوسو کنوا مابونیتمرین صحیح کاتا – درک و فهم معانی آن – مهم‌ترین موضوع در امر فراگیری کاراته می‌باشد. هرچند که کاراته‌کا به هیچوجه نباید کومیته و تمرینات دیگر (تمرین با تخته ماکی‌وارا،‌ و ...) را فراموش کند. بر این اساس، اگر شخصی بصورت جدی آموزش ببیند و مطالعه نماید، با برنامه‌‌ا‌ی مثل پنجاه‌ درصد تمرین کاتا و پنجاه درصد کومیته و ... ،‌ این کاراته‌کا به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

کنی مابونی، فرزند بنیانگذار شیتوریو اینطور می‌گوید:
روزگار نوجوانی را به خوبی یاد دارم. بسیاری از اساتید بودند که به نام تمرینات دوستانه و تبادل تکنیک، پدرم را به چالش می‌کشیدند و او نیز همواره با رویی خوش این پیشنهادات و در واقع مبارزات را می‌پذیرفت. مشابه این دوجوهای امروزی در آن زمان وجود نداشت و ما مجبور بودیم در فضای باز بیشتر تمرینات را انجام دهیم. زمانی هم که هوا تاریک می‌شد نور چراغ‌های خیابان کافی نبود و در این نور کم نیز تمرین بود و تمرین و باز هم تمرین. چنین برنامه‌هایی همواره برای پدرم پیش می‌آمد.

از گفتار کنی مابونی اینطور استنباط می‌شود که کنوا مابونی نمی‌توانست مانند برخی دیگر از اساتید ببر کاغذی قلمداد شود. او ببری بود واقعی. وی تنها در کاتا موفق نبود. در شیتوریو که بنیانگذارش کنوا مابونی است می‌توانید نبرد واقعی را بشناسید و به ماهیت آن پی ببرید و همینطور با موقعیت‌های دفاع از خود نیز آشنا شوید.

در اینجا بطور واضح نقش کاتا و بونکای آن در تمرینات کاراته روشن و هویدا می‌شود.

 

منبع : سایبر شیتوکایتاريخ : ۸۹/۰۶/۲۳ | 14:24 | نویسنده : میعاد سالارپور |

کاراته را رها نکنید

کاراته را رها نکنیدچندبار تا به حال پیش آمده که موضوع کاراته عنوان شده باشد و کسی بگوید: "بله، من سابقاً به کلاس کاراته می‌رفتم."؟ به نظر می‌رسد تمام ما دوستانی داریم که سابقاً تحت تعلیم کاراته بوده‌اند.‏

چرا در حالی که بعضی‌ها به تمرینات کاراته ادامه می‌دهند، بیشتر افراد، نیمه کاره از آن دست می‌کشند؟ پاسخ این سوال ساده است. برخی افراد کارها را نیمه تمام رها می‌کنند در حالی که بعضی‌ها وقتی کاری را شروع می‌کنند آن را به پایان می‌رسانند. اما این مسئله خیلی پیچیده‌تر از اینهاست.

برای پی بردن به این مسئله که چرا هنرآموزان یادگیری را نیمه‌کاره رها می‌کنند، علت‌های بی‌شماری وجود دارد. بعضی‌ها یادگیری را در رده‌های پایین‌تر رها می‌کنند، چرا که برای این کار وقت کافی در نظر نگرفته‌اند و آسانترین‌ راه برای آنها، متوقف کردن ادامه کار است.

بعضی از هنرآموزان، سر کلاس تمرین رفتن را مثل سر قرار رفتن می‌انگارند. آنها می‌خواهند که این هنر را بهتر بشناسند. اما این شناخت به مرور زمان میسر می‌شود. آنها در این سالهای اول زندگی آمادگی ندارند تا برای تمام عمر خود تعهدی بدهند بنابراین از ادامه کار منصرف می‌شوند.

در تمریناتتان جدی و کوشا باشیدبعضی‌ها برای رسیدن به پیشرفت کامل، صبر خود را از دست می‌دهند. می‌خواهند در عرض یک سال صاحب کمربند سیاه شوند، اما وقتی می‌بینند این کار حداقل 3 سال طول می‌کشد، نمی‌توانند از عهده آن برآیند. بعضی‌ها بصورت مقطعی به یادگیری می‌پردازند و مدتی می‌روند و پس از مدتی نیز آنرا را نیمه کاره رها می‌کنند. آنها می‌خواهند که به یادگیری ادامه دهند ولی نمی‌توانند انگیزه خود را حفظ کنند.

برای اینکه کاراته و بطور کل هنرهای رزمی را نیمه کارها رها نکنید به این موارد توجه کنید:

 • عجله نداشته باشید. سرعت در یادگیری خود را تنظیم کنید. هدف اصلی این است که همیشه انگیزه داشته باشید. بجر مواقعی که احساس راحتی می‌کنید، زمانهای تمرین را تعیین نکنید. همچنان که اگر مدت زمان دوری از خانواده، دوستان یا تکالیف مدرسه زیاد باشد، علاقه و وابستگی به آنها را از دست خواهید داد.
 • زمانهایی تمرین کنید که با کارهای روزمره و خانوادگی تداخل نداشته باشد. در نظر داشته باشید که همیشه در جایی تمرین کنید که مزاحم دیگران نشوید.
 • از تمرینات خود لذت ببرید. درست است که تمرینات کاراته کاملاً جدی هستند، اما بعضی از هنرآموزان پول و وقت خود را صرف کاری می‌کنند که کمترین لذتی در آن وجود ندارد. اگر محیط باشگاه شما آنقدر جدی است که شما در حین آموزش اصلاً استراحت و یا زنگ تفریح ندارید به جای ترک کردن تمرینات، فکری به حال دوجوی خود کنید.
 • اگر حس می‌کنید که نیرویتان تحلیل رفته است، کمی استراحت کنید. اول با استادان راجع به این مسئله صحبت کنید. اگر با خانواده به تعطیلات رفته‌اید تمرین را فراموش کنید اما مراقب باشید، چرا که استراحت و تعطیلی بیش از اندازه هم شما را تنبل خواهد کرد.
 • قسمتی از زندگی روزمره معمولتان را به تمرین کاراته اختصاص دهید. بنابراین ادامه کار آسانتر خواهد بود و شما دیگر مایل نخواهید بود که آن را نیمه کاره رها کنید.
 • هنگام تمرین، ترتیب تمرین‌ها را جابجا کنید. اول کاتاها، کیهون‌ها و یا تکنیک‌هایی را که کمتر راغب به تمرین آنها هستید را انجام، و سپس به سراغ تمرینات مورد علاقه‌تان بروید. سعی کنید با علاقه و شادابی تمرینات را ادامه دهید.
 • تمرینها را با یک شخص مشتاق و علاقه‌مند انجام دهید. در اینصورت تمرینات لذت‌بخش‌تر خواهد بود و علاقه او به شما هم سرایت خواهد کرد.
 • مطمئن شوید که به قدر کافی استراحت می‌کنید. اگر احساس خستگی داشته باشید، این احساس بر رفتار شما تأثیر خواهد گذارد. بهتر است هنگام خستگی استراحت کنید و سپس به تمرین بپردازید. اگر هنگام خستگی بیش از حد، خود را به شرکت در کلاس‌ها مقید کنید، ممکن است به فکر ترک تمرینات بیفتید.
 • اجازه ندهید تضادهای شخصیتی با تمرینهای شما تداخل نماید. اگر در کلاس از کسی خوشتان نمی‌آید، تا حد امکان از وی دوری کنید.
 • خود را با همکلاسی‌هایتان مقایسه نکنید. یادگیری مسابقه نیست. بهتر است کمتر بدانید ولی آنچه را که می‌دانید به خوبی انجام دهید، دانستن چیزهای زیاد ولی درست انجام ندادن آنها فایده‌ای ندارد.
 • در یادگیری کاراته اهمیت ندارد که چقدر وقت صرف تمرین می‌کنید، از چه روشی برای یادگیری استفاده می‌کنید یا به چه باشگاهی می‌روید. مهم‌تر از همه این است که آموختن را نیمه کاره رها نکنید.
 • برنامه‌ای هدف‌مند برای تمرینات خود داشته باشد و سعی کنید که در کوتاه مدت به اهداف آن دست پیدا کنید. بطور مثال: در فصل تابستان تمرینات ازدیاد سرعت و کومیته امتیازی، در مهر ماه کاتای باسای‌دای همراه با بونکای آن و یا هفته اول این ماه فقط تمرین اجرای چودان زوکی بوسیله آیومی آشی یا یوری آشی.
 • اگر رقابت به شما انگیزه می‌دهد، پس رقابت کنید و اگر هدف‌گذاری شما را وادار به ادامه تمرین می‌کند، چند هدف قابل دسترس را برای خود در نظر بگیرید. به عبارت ساده‌تر هر کار می‌توانید انجام دهید تا از منصرف شدنتان جلوگیری کنید.


تاريخ : ۸۹/۰۶/۲۱ | 22:4 | نویسنده : میعاد سالارپور |

قابل توجه بانوان کاراته کا

 

هیات کاراته در نظر دارد بمناسبت تجلیل از زحمات پیشکسوت و مربی ارزشمند

 

 کاراته بانوان شهرستان کازرون سرکار خانم استاد فهیمه افشارشفیعی یکدوره

 

مسابقات قهرمانی کاراته ویژه بانوان در تاریخ26/6/89 با شرایط ذیل در شهرخشت

 

برگزار نماید

 


شرایط :

 


1 – ارایه اصل کارت بیمه ورزشی


2- مسابقات فقط در رشته کومیته انفرادی و در اوزان 20- 23- 26- 29- 32- 36-

 

40- 45- 0 5- 55- 60- 65- 70- 75- و 75 + برگزار میگردد


3- ورودیه مسابقات مبلغ 5000 تومان بوده و نهار بازیکنان بعهده میزبان میباشد


4- ساعت شروع مسابقات 9 صبح روز جمعه و ثبت نام تا یکساعت قبل از شروع

مسابقات امکانپذیر میباشد


5- همراه داشتن دستکش و کمربند قرمز و آبی و روکش و محافظ پا و لثه بند

 برای شرکت کنندگان الزامیست


6- محل برگزاری مسابقات خشت ، خیابان ورزش ، سالن ورزشی شهدای خشت


7- خوابگاه بصورت رایگان در اختیار تیمها قرار خواهد گرفت .تاريخ : ۸۹/۰۶/۲۰ | 1:34 | نویسنده : میعاد سالارپور |

انتخاب مربیان برتر کاراته شهرستان کازرون در 6 ماهه اول سال

 

از سوی استاد علی ظهرابی رئیس هیات کاراته شهرستان کازرون مربیان نمونه

 

نیمه اول سال 89 انتخاب و معرفی شدند

 

هیات کاراته شهرستان کازرون با بررسی عملکرد کلیه مربیان : آقای

 

 محسن ایلانی نژاد را با 2500 امتیاز در بخش آقایان و 

 

سرکار خانم زینب سبزدوده را در

 

 بخش بانوان با 1800 امتیاز به عنوان بهترین مربیان

 

 نیمه اول سال 89 معرفی کرد . گفتنی است که عملکرد

 

هرمربی بر اساس 16 آیتم مورد ارزیابی قرار میگیرد و بعد از ارزیابی

 

 و جمع امتیازات وضعیت فعالیت هر مربی مشخص میشود .

 

برای این دو مربی سختکوش و موفق آرزوی موفقیت بیشتر و

 

سلامتی و بهروزی مسالت می نماییم

 تاريخ : ۸۹/۰۶/۱۵ | 16:8 | نویسنده : میعاد سالارپور |

مسابقات قهرمانی بانوان کاراته استان فارس جام رمضان در رشته کاتای انفرادی

و با شرکت ۲۰۰ نفر در شیراز برگزار شد و تیم کاراته بانوان کازرون نیز با

شرکت در این مسابقات موفق به کسب عناوین زیر شدند :

 

مدال طلا : پگاه دهقانی

مدال نقره : مهسا آدینه - مهسا نظریه - شکوفه ترکمن - محدثه سهرابی

مدال برنز : فرانک فرهمند - فاطمه رنجبر - هانیه حبیبی - محبوبه فیروزمند -

فرشته جوکار - اعظم رحیمی - پانته آ بهرام - شیوا افشاریان - مائده فریدونی

 

مربیان تیم : خانمها : فهیمه افشارشفیعی - زینب سبزدودهتاريخ : ۸۹/۰۶/۰۸ | 11:38 | نویسنده : میعاد سالارپور |

مسابقات قهرمانی کاراته بانوان استان یادواره شهیده راضیه کشاورز در شیراز

برگزار گردید و تیم کاراته بانوان شهرستان کازرون به مربیگری خانم افشارشفیعی

به این دوره از مسابقات اعزام شدند و موفق بکسب مدالهای رنگارنگ شدند

 

اسامی قهرمانان :

 

مدال طلا :   ساناز رستمی فرد - پگاه دهقانی

مدال نقره : رویا رئوف - مائده فریدونی - زهرا پرکان

مدال برنز :  رویا احمدی - خاطره امیدوار - رویا نصیری - شن آی امیرعضدی -

شیوا افشاریان - پریسا فقیه السلام - محدثه محقق - فاطمه محقق پور -تاريخ : ۸۹/۰۶/۰۸ | 11:28 | نویسنده : میعاد سالارپور |

اسامی مربیان  فعال کاراته شهرستان کازرون :

 

آقایان :

 

۱- علی ظهرابی   دان ۵    درجه مربیگری : درجه ۱    درجه داوری : R.A      سبک : شیتوریو

۲- ابراهیم رضایی نژاد  دان ۴        درجه ۳                    درجه :  J.C          سبک : شیتوریو

۳- حمیدرضا عبداله پور  دان۳      درجه ۳                      درجه J.C            سبک : سیدوکان

۴ - هادی اسفندیاری   دان۳      درجه ۳                               J.B           سبک : شیتوریو

۵- محسن ایلان نژاد    دان۳       درجه ۳                             J.B             سبک : شیتوریو

۶- سجاد گندمکار        دان ۳        درجه ۳                                 -            سبک شیتوریو

۷- عزیزاله مرادی         دان ۲        درجه ۳                               J.C        سبک : کیوکوشین

 

بانوان :

 

۱- فهیمه افشارشفیعی   دان ۴    درجه ۲                    R.B                   سبک شوتوکان

۲- زینب سبزدوده            دان ۳    درجه۲                   J.A                       سبک شوتوکان

۳- فروغ استواری            دان ۳      درجه ۳                 J.C                      سبک : شیتوریو

۴- ساناز رستمی فرد      دان ۳      درجه ۳                 -                             شوتوکان

۵ - رویا دهقان               دان ۲      درجه ۳                       -                       شوتوکان

۶- معصومه زالزاده           دان ۲      درجه ۲                      -                        شوتوکان

۷- فاطمه حسینی         دان ۲         درجه ۳                    -                         شیتوریو

 تاريخ : ۸۹/۰۶/۰۴ | 17:27 | نویسنده : میعاد سالارپور |